اجاره تلویزیون شهری

به نام خدا

امروزه کاربردهای سمعی و بصری در همایشها و سمینارها بسیار فراوان است. معمولا از تلویزیونهای بزرگ جهت پخش  ویدیو ها و عکسهایی که سخنران جلسه در دستور کار دارد استفاده میشود .

این تلویزیونها ظاهری شکیل دارند و با نمایش تصاویرتان در آن علاوه بر اینکه بستر تبلیغاتی مناسبی را فراهم میکند ، هدف سمینار یا همایش به راحتی به مدعوین منتقل میشود.

اجاره تلویزیونهای شهری در ابعاد و اشکال گوناگون خدمتی دیگر از مجموعه ما است. حتی با اجاره تلویزیونهای شهری جهت غرفه های نمایشگاهی خود میتوانید جلوه ای خاص

به بخش مارکتینگ غرفه های نمایشگاهی خود بدهید. لازم نیست که حتما آنرا خریداری نمایید ، اجاره تلویزیونهای شهری به مراتب مقرونه به صرفه تر خواهد بود . حمل و نقلنصب و اپراتوری آن نیز توسط تیم تشریفاتی انجام میگیرد.

استفاده از تمام ورودی خروجی های تصویری که لیست آن در ذیل امده ممکن است:

-HDMI - VGA  - DVI - DIGITAL & ANALOG SIGNAL FOR  BNC CONNECTOR

همینطور اکثر فرمتهای تصویری را میتوانیم پخش نماییم . در ضمن امکانات تصویر در تصویر و پخش زنده نیز میسر است.

با اجاره تلویزیونهای شهری ما در کنسرتها و مجالس زینتی خاص به استیج بدهید. در حال حاضر حتی برخی خدمات های مجالس جهت نمایش نمونه کارهای خود در مهمانیها و جشنها از این تلویزیونهای شهری استفاده میکنند.

اگر مسابقات فوتبال داخل سالن یا والیبال یا بسکتبال دارید و نیاز به نمایش امتیاز ها ، ساعت ، شمارش زمان و غیره دارید نیز میتوانید با اجاره تلویزیونهای شهری به آسانی آنرا محقق کنید.

 

افزوده شده سه شنبه 02 آذر 1395 - 01:04:04 نویسنده: سعید نادری
اجاره تلویزیون شهری
اجاره تلویزیون شهری اجاره تلویزیون شهری اجاره تلویزیون شهری

نوشتن نظر

نام شما:


نظر شما: توضیح: از HTML پشتیبانی نمی شود!

رتبه بندی: بد           خوب

لطفا کد را در جعبه زیر وارد نمایید:

Reload

محصولات مرتبط (1)